Hakkımızda

TOSİM Hakkında

Sizler İçin Üretiyoruz

TOSİM, Çanakkale'nin önde gelen modern mimariye ve en yeni teknolojilerine sahip binalarını sizlerin daha kaliteli bir yaşam deneyimi edinmeniz için inşaa ediyor.

İhtiyaca Göre Analiz

TOSİM, özel sektörde gerçekleştirdiği projelerde; kişilerin ihtiyaçlarını dönemin koşullarına göre analiz eder.

Modern ve Kullanışlı Yapılar

TOSİM, hayata geçirdiği projelerde, dönemin şartlarına uygun modern, kaliteli ve sağlıklı malzemeler kullanır.

Gerçekleştirdiğimiz projelerimiz; bizim referansımız, sizin güvencenizdir.

Kuruluş tarihimizden itibaren, gerçekleştirdiğimiz tüm projelerimizde kaliteli hizmet planımızı ilke edinerek, deneyimli kadromuzdaki genç ve dinamik yapımız ile inşaat sektöründeki güvenirliğimizi her geçen gün daha da arttırmak için çalışıyoruz.

Tüm projelerimize özenli işçilik, doğru fiyatlama, güvenirlik, kaliteli süreklilik, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkelerimizden asla ödün vermeden tüm gayretimizle devam edeceğiz.

Biz Kimiz?

TOSİM, genç ve dinamik yapısı ile sektörü yakından takip eden ve sizler için modern ve bilimsel teknikleri kullanarak, hizmet-yapı-proje ve tarım ürünleri üreten bir firmadır. Hayata geçirdiği tüm projelerde günün imkanları dahilinde kaliteli malzeme ve işçilik ile gerçekleştirdiği projeler dahilinde inşaat alanında şehrin en gözde binaları, tarım alanında en sağlıklı ürünleri, hizmet sektöründe en yüksek düzeyde müşteri memnuniyetini hedeflemekte ve bu hedefini bugüne kadar yakalamış olmanın gururu içerisindedir...

Kuruluşumuzdan bugüne yaptığımız her işin reklam, prestij, güven ve kalite resmini yansıtacağına olan inancımızla, ticari ahlak ve dürüstlükten asla ödün vermeden, canlı, çevre, doğa ve insan yaşamına sıkı sıkıya bağlılığımızdan doğan kaliteli hizmet anlayışımızla, ilk günden bugüne sorumluluk anlayışı çerçevesinde, inşaa, satış ve tedarik aşamasıyla sınırlı kalmayan sahiplenme duygusuyla, bilinçli, uzman kadromuzla, sevdiğimiz işi yapıyor ve insanların seveceği, kendilerini her daim mutlu hissedeceği projeler üretiyoruz.

Neler Yapıyoruz?

Kuruluşumuzdan bugüne sunduğumuz kentsel dönüşüm danışmanlığıyla çok sayıda insanı bilgilendirdik ve kendileri için en doğru planlamayı yapmalarına katkı sunduk. Yeniden inşaasını gerçekleştirdiğimiz ''Kentsel Dönüşüm Projelerinde'' hak sahiplerine güvenli, modern ve şık yaşam alanlarını en hızlı şekilde teslim ettik. Gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde yüzde yüz memnuniyetli müşteri portföyümüzü oluşturduk. İlk günümüzden itibaren yeni nesil yaşam alanları ile siz değerli müşterilerimize kaliteli yaşam alanları oluşturuyoruz.

Doğal tarım ürünlerini sizler için yetiştiriyor, iç ve dış pazarda tüketicilerimizle buluşturuyoruz.

Turizm sektöründe ülke ekonomisine katkı sağlamak ve istihdamı arttırmak için planlamalarımızı gerçekleştiriyoruz.